Producent rolet, moskitier i dekoracji okiennych

Firma MEGA GRUP z Poznania to producent i dystrybutor rolet, żaluzji i wielu innych przesłon okiennych. Dostarczamy wysokiej jakości elementy funkcjonalno-dekoracyjne do wnętrz. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami komponentów oraz wyrobów gotowych. Dystrybuujemy doskonale dopracowane, wytrzymałe i efektowne produkty do aranżacji wnętrz i ochrony przed słońcem. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w realizacji projektów rolet wewnętrznych i zewnętrznych zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i komercyjnych oraz do obiektów użyteczności publicznej.

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne od producenta – Poznań

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną rolet zewnętrznych i wewnętrznych, a także wyroby dekoracyjne, takie jak:

  • eleganckie karnisze,
  • funkcjonalne markizy,
  • praktyczne moskitiery,
  • wysokiej jakości żaluzje,
  • plisy, firany oraz zasłony,
  • ścianki panelowe,
  • rolety rzymskie,
  • aluminiowe szyny.

Proponujemy szeroki wybór produktów w różnorodnej stylistyce i bogatej gamie kolorystycznej. Dzięki temu łatwo dopasują Państwo rolety i żaluzje zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeni, jak i klasycznych oraz bardziej stonowanych wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się kolekcje popularne, podstawowe znajdujące zastosowania w niskobudżetowych inwestycjach oraz specjalnie wyselekcjonowane dla prestiżowych realizacji.

Wykonujemy również indywidualne zamówienia na elementy wystroju pomieszczeń, dostosowane do koncepcji architektów i projektantów. Służymy też naszą wiedzą i doświadczeniem inwestorom, projektantom i dekoratorom w doborze optymalnych rozwiązań. Oferujemy możliwość wyboru z rozbudowanej palety materiałów o różnych fakturach i sposobach wykończenia. Nasze rolety i żaluzje mogą być wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak sterowanie pilotem czy obsługa poprzez aplikację na smartfonie oraz integracja z systemami smart-home. Zapraszamy do siedziby MEGA GRUP w Poznaniu w celu uzyskania szerszych informacji na temat dostępnych rolet i żaluzji, jak również montażu dodatkowych funkcjonalności.

Oceń stronę/wpis
Aktualności

SQUID

system taknin samporzylenych do okien umożliwia szybkie zaciemnienie pomieszczenia bez względu na kształt okna.

Żaluzje MODERN

Już w sprzedaży żaluzje drewniane 25 mm z kolekcji MODERN – 8 kolorów.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.