Rolety rzymskie i austriackie

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety rzymskie produkowane przez nas w parku maszynowy w Poznaniu. Funkcjonalna konstrukcja łączy w sobie zalety firan oraz zasłon. Umożliwia bezproblemowe odsłanianie, jak i zasłanianie okna. Istnieje możliwość dostarczenia ich w tzw. wersji dzień-noc, czyli z dwiema niezależnymi tkaninami umożliwiającymi regulację przejrzystości. Produkty występują w odmianach ze sterowaniem ręcznym, jak i automatycznym, realizowanym poprzez napęd elektryczny oraz pilota. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających im dużą trwałość. Występują w wielu wersjach funkcjonalnych i każdą wykonamy dokładnie wg zamówienia klienta.

 

Solidna roleta rzymska od producenta z Poznania

Jesteśmy producentem solidnych i tanich rolet rzymskich i austriackich, falistych, top-down d&n. Nasze wyroby mogą być wyposażone w silniki o napięciu 24 lub 230 V, dzięki którym możliwe jest unoszenie konstrukcji wielkogabarytowych. Stanowią one zarówno element funkcjonalny, jak i dekoracyjny. Produkty są dopasowane „na wymiar” i objęte kilkuletnią gwarancją. Mogą być zamontowane w dowolnym miejscu mieszkania: salonie, pokoju dziecięcym, sypialni, kuchni czy łazience, również na skośnych oknach połaciowych. Pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczenia w elegancki sposób.

Oferowane przez nas rozwiązania chroniące przed nadmierną ekspozycją wnętrz na promieniowanie słoneczne są szybkie w montażu i łatwe w obsłudze. Można je również bez problemu zdjąć i wyczyścić. Dostępne są również modele wyposażone w tkaniny rozpraszające światło. Każda dostarczana przez naszą firmę roleta rzymska jest produkowana w Poznaniu z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wyboru skutecznej ochrony przed słońcem!

5/5 - (1 vote)
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.