Żaluzje wewnętrzne

MEGA GRUP z Poznania dostarcza praktyczne i bezobsługowe żaluzje wewnętrzne oraz rolety zaciemniające do domów mieszkalnych, biur, hoteli i obiektów użyteczności publicznej i instytucjonalnej. Stanowią one rozbudowane rozwiązania systemowe, które cechują się zarówno solidnym wykonaniem, jak i modnym wyglądem. Zbudowane są z lameli aluminiowych o szerokościach 16-50 mm, a także elementów drewnianych oraz bambusowych. Dostarczamy również przesłony stworzone z wykorzystaniem materiałów kompozytowych oraz wysokiej jakości tkanin.

 

Żaluzje i rolety zaciemniające Poznań

Oferujemy Państwu rolety zaciemniające oraz żaluzje, które stanowią doskonały sposób na realizację przepierzeń wewnętrznych do aranżacji wnętrz. Pozwalają one na wykonanie przesłon o różnorodnych kształtach: prostokątnych, trapezowych czy trójkątnych. Proponujemy również innowacyjne systemy sterowania np. Monocomando oraz Light-Less, który zapewni bardzo wysoki poziom zaciemnienia. Mogą być wyposażone w dedykowane moduły elektroniczne pozwalające na sterowanie przewodowe, jak i bezprzewodowe napędami elektrycznymi. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym dostawcą przesłon przyciemniających na wymiar. Produkty wykonane zostały z solidnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz długotrwałą ekspozycję na promieniowanie UV. Jeżeli szukają Państwo najwyższej klasy rolet zaciemniających lub żaluzji wewnętrznych w dobrej cenie producenta, to zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty! Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze najlepszego produktu dopasowanego do potrzeb.

5/5 - (1 vote)
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.