Rolety wewnętrzne

Firma MEGA GRUP produkuje w Poznaniu wewnętrzne rolety okienne na wymiar. Oferujemy je w szerokiej palecie mocowań oraz dodatków, dzięki czemu mogą być montowane w różnych konfiguracjach. Jako akcesoria dodatkowe dostępne są także eleganckie osłony i kasety, a także funkcjonalne napędy elektryczne i akumulatorowe. Istnieje możliwość integracji produktów z rozwiązaniami smart home i sterowanie poprzez pilota albo aplikację na smartfonie. Wyroby są oferowane w bogatej gamie kolorystycznej i stylistycznej.

 

Rolety wewnętrzne na wymiar z Poznania

Każda z rolet wewnętrznych na okno stanowi zarówno doskonałą ochronę przeciwsłoneczną, jak i atrakcyjny wizualnie element wystroju wnętrz. Są łatwe w montażu i mogą być mocowane w bezinwazyjny sposób przy pomocy dedykowanych uchwytów lub systemu samoprzylepnego. Wysokiej klasy mechanizm łańcuszkowy zapewnia wygodę obsługi i charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Same tkaniny są dostępne w różnych kolorach oraz fakturach, dzięki czemu mogą być z łatwością dopasowane do wystroju domu, mieszkania lub biura.

Nasze produkty wyposażone są w kasety i prowadnice wykonane z wysokiej jakości tworzyw oraz profili aluminiowych niepodatnych na działanie korozji i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wyroby cechują się nowoczesnym wzornictwem, dzięki któremu doskonale komponują się w minimalistycznych wnętrzach. Jeżeli szukają Państwo estetycznych, a zarazem solidnych rozwiązań do ochrony pomieszczeń przed promieniowaniem słonecznym, to proponujemy nasze wewnętrzne rolety okienne na wymiar produkowane w Poznaniu.

5/5 - (2 votes)
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.