Żaluzje zewnętrzne

Nasza firma dostarcza żaluzje zewnętrzne w niskiej cenie dla klientów z Poznania, jak i z całej Polski. Stanowią one profesjonalne rozwiązania fasadowe, które doskonale chronią przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne i nagrzewanie się budynków. Zapewniają jednocześnie regulowaną transmisję światła, co odróżnia je od rolet. Wykonanie ze specjalnych materiałów sprawia, że nie ulegają blaknięciu wraz z upływem czasu. Są łatwe w montażu i obsłudze. Można je swobodnie regulować i zmieniać kąt nachylenia listew.

 

Solidne żaluzje fasadowe z Poznania

Solidne i trwałe żaluzje fasadowe doskonale nadają się do montażu na dużych przeszkleniach oraz elewacjach biurowców wykonanych ze szkła. Nadają budynkowi minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Mogą być wyposażone w inteligentne sterowniki elektroniczne zintegrowane z czujnikami temperatury oraz poziomu nasłonecznienia. W ten sposób napędy elektryczne będą automatycznie sterowały ich podnoszeniem i opuszczaniem w zależności od aktualnych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz obiektu. Możliwość integracji z rozwiązaniami automatyki pogodowej oraz wykonanie z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia, a także blaknięcie to kilka z wielu zalet dostarczanych przez nas produktów. Mogą być one wyposażone zarówno w sterowanie manualne, jak i elektroniczne. Do ich montażu wymagane są specjalistyczne szkolenia oraz dedykowane narzędzia. Jeżeli więc szukacie Państwo tanich i niezawodnych zewnętrznych żaluzji fasadowych w Poznaniu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś

5/5 - (1 vote)
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.