Sposoby pomiarów i instrukcje montażu

Dla klientów którzy chcą samodzielnie złożyć zamówienie w naszej firmie i następnie samodzielnie je zamontować udostępniamy druki zamówień które umożliwiają podanie wszystkich niezbędnych danych i instrukcje montażowe.

Ze względu na ich dużą ilość i indywidualny charakter aby zapobiec pomyłkom nie udostępniamy ich bezpośrednio tylko wysyłamy drogą mailową właściwy formularz po uzgodnieniu z klientem typu i rodzaju zamawianego produktu.

Jednak ze względu na znaczne zaawansowanie naszych produktów i olbrzymią ich różnorodność a także w większości przypadków wymagane dokładności pomiarowe niekiedy nawet do 1mm i konieczność oceny warunków montażowych na miejscu  zalecamy skorzystanie z naszych doświadczonych przedstawicieli i montażystów którzy profesjonalnie udzielą wszelkich informacji i odpowiednio zaproponują właściwe rozwiązanie ,pozwoli to uniknąć błędów i niepotrzebnych kosztów.

5/5 - (1 vote)
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.