Żaluzje drewniane Poznań

Nasze przedsiębiorstwo z Poznania dostarcza ergonomiczne i bezawaryjne żaluzje drewniane. Produkty wykonane są z tradycyjnych materiałów, co zapewnia im ponadczasowy wygląd i estetykę. W asortymencie mamy dostępnych wiele rodzajów drewna w różnych odcieniach i fakturach, dzięki czemu mogą Państwo dobrać je do swojego wnętrza. Bliska naturze kolorystyka doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym, minimalistycznym wystrojem, jak i bardziej klasycznymi pomieszczeniami.

Eleganckie żaluzje z drewna

Dostarczamy eleganckie żaluzje z drewna dopasowane do indywidualnych wymagań zamawiającego. Dzięki wykonaniu wstępnych pomiarów idealnie pasują do każdych okien. Produkty objęte są kilkuletnią gwarancją i wsparciem serwisowym. Zastosowane do ich budowy mechanizmy sterowania i regulacji pozwalają na wygodne kontrolowanie poziomu nasłonecznienia w salonie lub biurze, zapewniając komfort osobom przebywającym wewnątrz. Mogą być zintegrowane z rozwiązaniami automatyki domowej typu smart home.

Funkcjonalne i praktyczne systemy przesłon do okien znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy z użyciem naturalnych surowców. Wysokiej jakości drewno jest gwarancją wieloletniej trwałości konstrukcji, a zarazem jej ponadczasowego, dobrego wyglądu. Dużą zaletą tych wyrobów jest również łatwy i szybki montaż. Jeżeli zatem szukają Państwo tanich i solidnych żaluzji drewnianych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy rzetelne doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu.

Oceń stronę/wpis
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.