Żaluzje aluminiowe Poznań

Firma MEGA GRUP proponuje wysokiej jakości żaluzje aluminiowe. Produkowane są z materiałów najwyższej klasy, które mogą zostać dodatkowo pokryte lakierami w bogatej palecie kolorów . Dostarczamy je w różnych szerokościach lameli. Mogą być wyposażone w sterowanie ręczne, jak i elektroniczne. Są łatwe w konserwacji oraz utrzymaniu czystości. Zapewniają doskonałą ochronę wnętrza przed zbyt dużym nasłonecznieniem, a jednocześnie nie ulegają blaknięciu wskutek długotrwałej ekspozycji na promieniowanie UV.

Żaluzje aluminiowe z Poznania

Oferowane przez nas żaluzje aluminiowe charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Są przeznaczone zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych czy użytkowych. Świetnie sprawdzają się w sklepach, gabinetach lekarskich oraz obiektach użyteczności publicznej. Występują w wielu wariantach montażowych:

  • ścienne,
  • sufitowe,
  • mocowane do skrzydła okiennego.

Modele charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie i wysokie temperatury.

Dostarczamy wyroby na zamówienie, zgodne z indywidualną specyfikacją zamawiającego, idealnie dopasowane do miejsca montażu. Doskonale komponują się ze stylem oraz kolorystyką wnętrza, dzięki możliwości wyboru z szerokiej palety stylistycznej i barwnej. Istnieje możliwość wykonania ich w wersji ze sterowaniem manualnym, jak i przy pomocy napędu elektrycznego sterowanego np. przez pilota. Jeżeli szukają Państwo solidnych i tanich żaluzji aluminiowych w dobrych cenach od producenta z Poznania, to zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu!

Oceń stronę/wpis
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.