Moskitiery okienne Poznań

W ofercie MEGA GRUP z Poznania znajdą Państwo moskitiery i siatki na okna. Wysokiej klasy produkty zapewniają skuteczną ochronę wnętrz przed przedostawaniem się do nich uciążliwych owadów. Jednocześnie są łatwe w obsłudze, dzięki czemu nie stanowią przeszkody w pielęgnacji oraz podlewaniu roślin znajdujących się na parapecie zewnętrznym. Wykonane z solidnego i trwałego tworzywa PCV są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ekspozycję na promieniowanie UV i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wytrzymała moskitiera okienna Poznań

Oferowane przez nas moskitiery okienne to wytrzymałe produkty, które nie nagrzewają się nadmiernie i pozwalają utrzymać doskonały komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń. Chronią również przed nadmiernym nasłonecznieniem poprzez rozproszenie padającego światła. Pozwala to na komfortowe korzystanie z komputera, a także oglądanie telewizji, przez wyeliminowanie odblasków. Produkty są przeznaczone do wielokrotnego użytku, można je bez problemu montować i demontować. Zostały wykonane z wytrzymałych siatek i lekkich ram.

Gwarantują idealne dopasowanie do wymiarów ościeżnicy, bez konieczności wykonywania dodatkowego dopasowywania. Skutecznie chronią przed komarami, pszczołami, osami, ćmami, pszczołami oraz szerszeniami, które latem próbują przedostać się do pomieszczeń. Jednocześnie produkty są bardzo estetyczne i łatwe w pielęgnacji oraz konserwacji.

Moskitiery do okien i siatki są dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wyboru wytrzymałej moskitiery na okno od producenta z Poznania!

Oceń stronę/wpis
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.