Moskitiery drzwiowe Poznań

Marka MEGA GRUP z Poznania oferuje Państwu moskitiery na drzwi wejściowe oraz balkonowe. Wykonane są z solidnych i trwałych siatek mocowanych na ramie z profili metalowych. Konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Istnieje możliwość dodatkowego pokrycia ich lakierem w wybranym kolorze z palety RAL. Produkty są przeznaczone do ochrony wnętrz przed owadami oraz zanieczyszczeniami.

Moskitiera na drzwi balkonowe Poznań

Oferowane przez nas wyroby w małym stopniu ograniczają transmisję światła do środka pomieszczenia i zapewniają dobrą widoczność. Niezawodne mocowanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, a lekka konstrukcja gwarantuje bezproblemowe otwieranie oraz zamykanie bez konieczności użycia dużej siły. Moskitiery wyposażone są w wygodne uchwyty i klamki do przesuwania, a także dedykowane zamki magnetyczne. Mogą być zamontowane zarówno na konstrukcjach drewnianych, aluminiowych, jak i wykonanych z tworzywa PCV.

Każda moskitiera na drzwi balkonowe charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi. Profile aluminiowe, na które naciągnięta jest specjalna siatka, mogą być dokładnie dopasowane do wymiarów skrzydła drzwiowego. Są one dodatkowo wykończone taśmą szczotkową co poprawia ich szczelność. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodne moskitiery na drzwi balkonu w dobrej cenie!

Oceń stronę/wpis
Aktualności

COVID-19 #ZOSTAŃWDOMU

Nowoczesne żaluzje i rolety do domu

#Zostańwdomu. Pomożemy Ci wybrać rolety. Na stronie Sposoby pomiarów i instrukcje montażu zapoznaj się ze sposobami pomiaru zadzwoń do Nas a my dostarczymy gotowe rolety !!!

NOWE KOLEKCJE

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami tkanin:

FAUX WOOD

Nowa kolekcja lameli żaluzji poziomych.

Promocja
Przykłady aranżacji

Dekoracje wnętrz


W tym miejscu można zobaczyć dekoracje wnętrz wykonane przez
nas i naszych partnerów.